Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ładowanie strony GAW-TERM

Ocieplenie poddasza pianką

Ocieplanie pianką PUR w Twoim domu


Komfort- to jedno ze słów, które zawsze powinno kojarzyć się z Twoim domem. Na jego zapewnienie składa się kilka czynników jednak bez wątpienia najważniejszym z nich jest temperatura. Dom musi zapewniać ciepło w zimowe dni oraz chłód podczas letnich upałów, idealnie byłoby gdybyś do tego wszystkiego zawsze mógł znaleźć w nim ciszę.

Aby zapewnić Twojemu domu odpowiednią temperaturę oraz wyciszenie przez cały rok powinieneś zdecydować się na nowoczesną i niezawodną izolację w postaci natrysku pianki poliuretanowej.  Pamiętaj, że ważne są nie tylko ocieplenie ścian  ale i ocieplenie dachu. Dzięki temu, że piana aplikowana jest metodą natryskową-masz pewność, że Twój dom zyska skuteczną izolację, pozbawioną mostków termicznych, która w przeciwieństwie do wełny, pozostanie na swoim miejscu i nie utraci właściwości przez bardzo długie lata. Struktura otwartokomórkowej pianki PUR, stosowanej głównie na poddaszach, sprawia, że jest to materiał paroprzepuszczalny. Co jest bardzo ważne w przypadku poddaszy użytkowych.

dla domu

Dodatkowo wzmocnisz też całe pokrycie dachowe- piana, na której pracujemy usztywnia powierzchnię, na którą jest aplikowana pozostając jednocześnie na tyle elastyczna, aby nie pękać wraz z pracującym drewnem.


Pianka PUR jest materiałem bezpiecznym

Przekłada się to na bezpieczeństwo Twoje i Twoich dzieci. Pianka PUR nie kurzy się i nie pyli, oraz jest wolna od formaldehydów używanych przy produkcji wełny. Dzięki piance stworzysz odpowiedni mikroklimat w swoim domu, a jej właściwości paro-przepuszczalne sprawią, że  Twój dom będzie jednocześnie szczelny i oddychający, wolny od wilgoci.

 

Cena ocieplenia pianką?Pianka jest materiałem nieco droższym od wełny, ale za ceną idzie również znacznie wyższa jakość.

Ponadto decydując się na izolację metodą natrysku pianki PUR zredukujesz koszty ogrzewania aż do 50%!
Możesz także zdecydować się na izolację natryskową fundamentów. W tym przypadku stosujemy materiał inny niż w przypadku poddasza, czy ścian. Piana do izolacji fundamentów ma strukturę zamkniętokomórkową dzięki czemu nie tylko je ociepla, ale także zabezpiecza przed wilgocią. Dzięki braku łączeń zyskujesz ochronę przed wodą mogącą dostać się do wnętrza przez fundament, jest to szczególnie ważne, gdy budujesz dom na „mokrej” działce.


   Zatem jeżeli szukasz solidnej firmy, która wykonuje ocieplanie poddasza, stropu i innych elementów Twojego domu metodą natryskową-skontaktuj się z Nami!

Zadaj pytanie