Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ładowanie strony GAW-TERM

Ocieplanie pianą budynków inwentarskich

Nowoczesne izolacje pianą także w rolnictwie!

Niezależnie od tego czy jesteś hodowcą bydła, drobiu czy trzody chlewnej wykorzystanie do termoizolacji Twojego obiektu zamkniętokomórkowej pianki PUR jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Doskonale rozumiemy jak ważne dla zachowania odpowiednich przyrostów i wydajności jest zachowanie w budynku inwentarskim odpowiednich warunków oraz czystości. Znamy też wady jakie niosą za sobą tradycyjne technologie termoizolacji jak płyta warstwowa czy styrodur. Stosowana przez nas pianka ma strukturę zamkniętokomorową  dzięki czemu nie chłonie wilgoci, jest odporna na grzyby i jest na tyle sztywna, że można ją myć przy pomocy myjki wysokociśnieniowej. Dzięki technologii natryskowej pianka przylega bezpośrednio do połaci dachowej chroniąc drewnianą więźbę przed wilgocią, a także nie zostawia pustki, w której mogłyby pojawić się gryzonie. Dzięki piance Twoja obora, chlewnia lub kurnik zyska doskonałe ocieplenie. Dodatkowo stosowane przez nas materiały posiadają wszelkie niezbędne atesty dopuszczające je do użytku w rolnictwie i przemyśle spożywczym, jest to produkt w 100 % bezpieczny dla zdrowia. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa stosowania znajdziesz tutaj.
 
chicken-farm

Temat rolnictwa nie jest nam obcy, rozumiemy jak duże straty potrafią generować niekorzystne warunki w budynku. Pomożemy Ci się z tym uporać, przeprowadzimy  rozmowę, podczas której opowiesz nam co hodujesz i w jakiej ilości, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najlepszą opcje termoizolacji, dzięki której zwiększysz rentowność Twojego gospodarstwa.
Budynki inwentarskie to nie jedyne obiekty rolnicze, w których można z powodzeniem stosować piankę PUR. Posiadasz starą stodołę lub inny budynek ? Możesz go w prosty sposób przerobić praktycznie każdy budynek na szczelny magazyn zbożowy lub przechowalnię ziemniaków czy też innych roślin okopowych.  Pianka jest na tyle odporna na ściskanie, że z pewnością wytrzyma nacisk bulw jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem podczas zsypu. Natomiast rewelacyjne właściwości izolacyjne pozbawią Cię obaw o przemarzanie nawet podczas najostrzejszych zim. 

Poultry-Chicken-Farm-37-with-Poultry-Chicken-Farm

Zadaj pytanie