Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ładowanie strony GAW-TERM

Docieplanie budynków przemysłowych

Ocieplanie pianą budynków przemysłowych


Jeżeli budujesz halę , magazyn czy też jakikolwiek inny obiekt przemysłowy to termoizolacja pianką PUR jest dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

W obiektach przemysłowych zazwyczaj stosuje się natrysk pianki zamkniętokomorowej, dzięki czemu  już przy 2,5 centymetrowej warstwie tworzymy szczelną, jednolitą izolację przeciwskropleniową, natomiast zastosowanie grubszej warstwy pozwoli znacznie zredukować koszty eksploatacji budynku.  Sztywna pianka zaaplikowana na powierzchnię całego budynku dodatkowo wzmacnia jego konstrukcję oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości dzięki możliwości użycia myjki wysokociśnieniowej. Ważny jest także fakt, że pianka po aplikacji nie wydziela żadnych pyłów, kurzu itp. dzięki czemu nie ma konieczności zakrywania jej innymi materiałami. Jest także wyrobem bezpiecznym dla zdrowia i można ją stosować w przemyśle spożywczym.

Stosując sprawdzone i oryginalne materiały jesteśmy w stanie  zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto posiadany przez nas sprzęt sprawia, że ocieplenie hali pianą nie stanowi dla nas problemu. 

dla przemyslu

Zadaj pytanie